Webové stránky vytvořil Ing. Tomáš Gavenda, Ph.D. (tgavenda(at)seznam.cz), 2022, všechna práva vyhrazena
Kliknutím se vrátíte na úvodní nabídku

MUDr. Gabriela Khalilová nabízí následující možnosti ošetření:Plexr.PRP - facelift (Platelet Rich Plasma) omlazení pomocí vlastní krve metodou Traylife.

Podstata plazma terapie

Cena plazmaterapie dle aplikovaných ampulí plazmy od 2 300 Kč do 6 000 Kč.Analýza prvků z vlasů. Minerální analýza vlasů tzv. CAPI-METALLOGRAMME je spolehlivý a efektivní způsob, jak diagnostikovat a zabránit možným příčinám onemocnění. Tento typ analýzy vlasů poskytuje informace o množství minerálů, stopových prvků a toxických kovů v lidském těla. Zkoumaným materiálem je vzorek vlasů či nehtů. Běžně používané metody stanovení koncentrace stopových prvků se vyznačují velmi vysokou citlivostí. Jsou to: absorpční atomová spektrometrie (ASA), spektrometrie s užitím indukčně vázané plazmy (ICAP) nebo také metoda neutronové aktivace (NAA). Tyto metody umožňují odhalení 24 stopových a 5 toxických prvků ve vlasech.

Seznam analyzovaných prvků: vápník (Ca), sodík (Na), draslík (K), fosfor (P), zinek (Zn), hořčík (Mg), železo (Fe), měď (Cu), chrom (Cr), molybden (Mo), kobalt (Co), stroncium (Sr), nikl (Ni), mangan (Mn), selen (Se), lithium (Li), bor (B), vanad (V), síra (S), křemík (Si) a jód (I).
Toxické prvky: arsen (As), rtuť (Hg), hliník (Al), kadmium (Cd) a olovo (Pb).

Analýza vlasů je neocenitelný nástroj ke zjištění příčin některých nemocí nebo jejich symptomů (lupénka, vypadávání vlasů, ekzémy, vitiligo, hormonální a gastrologické poruchy, civilizační choroby - stres, únava...) a následného doporučení individuálního výživového programu pro zlepšení minerální rovnováhy v organismu.

Cena za analýzu a interpretaci výsledků je 2 200 Kč.Revitalizační program zaměřený na vlasy. Námi podávané přípravky Renokin a Dermaheal obsahují růstové faktory, biomimetické peptidy, které podporují oběh krve v pokožce hlavy a revitalizují vlasové folikuly, vitaminy vyživující povrchové vrstvy vlasů a rostlinné výtažky blokující dihydrotestosteron (stimulující faktor vypadávání vlasů). Tyto přípravky mají univerzální použití bez ohledu na pohlaví a věk a jsou bez vedlejších účinků. Jsou vhodné pro všechny druhy alopecí (telogenní, anagenní effluvium, alopecia areata, androgenní alopecii či alopecie způsobená nedostatky ve výživě - zinek, biotin) kromě jizvící formy alopecie.

Řasenka Renokin lash lash je unikátní přípravek pro prodlužování řas obsahující komplex výživových a růstových faktorů, které prodlužují a zahušťují řasy i obočí.Regenerační program zaměřený na obličej, dekolt a ruce zahrnuje dermální výplně, vyhlazování vrásek a dermarollerovou mezoterapii.

Mikrojehličkování neboli Microneedling

Dermální výplně.

Redensity II Eyes - TEOSYAL® PURESENSE

Vyhlazování mimických vrásek.

Mezonitě.